Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Szkolenia online

ATE

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat układów hamulcowych? Zapraszamy do odwiedzenia bazy wiedzy ATE oraz kanału ATE Hamulce Polska na YouTube.

Brembo

Odwiedź platformę Brembo Next (www.brembonext.com) i odkryj gamę Brembo Aftermarket w innowacyjny, ekscytujący sposób.

DENSO

Na stronie www.denso-technic.com/pl dostępne są bezpłatne kursy online z zakresu m.in. świec zapłonowych, rozruszników, alternatorów oraz układów klimatyzacji.

Delphi Technologies

Każde z bezpłatnych szkoleń technicznych Delphi Technologies w wersji online trwa 60 minut i jest realizowane na platformie ZOOM. Na dwa dni przed terminem szkolenia do uczestników przesyłany jest link wraz z instrukcją dołączenia.

HEPU®

HEPU® to wiodący niemiecki producent pomp wodnych na niezależnym rynku części zamiennych. Skorzystaj z przygotowanej przez HEPU® szerokiej oferty szkoleń na temat m.in. układu rozrządu oraz pomp cieczy w układzie chłodzenia.

MAHLE

MAHLE, jako wiodący, globalny partner rozwoju dla przemysłu motoryzacyjnego, oferuje rozwiązania w zakresie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia i klimatyzacji.

Nissens

Nissens opracował cykl szkoleń online na temat zasad działania, diagnostyki oraz poprawnego montażu i uruchomienia produktów z grupy chłodzenia silnika i klimatyzacji samochodowej oraz w zakresie turbodoładowania silników. Szkolenia opublikowane są na portalu szkoleniowym NTC.

Schaeffler

Schaeffler to firma oferująca produkty marek LuK, INA i FAG. Jest znanym dostawcą precyzyjnych elementów, przekładni, podwozi i zespołów do silników dla przemysłu motoryzacyjnego. W swojej ofercie posiada także szeroką gamę certyfikowanych szkoleń online!

Total

Poszerzaj swoją wiedzę z Teamem Total – dowiedz się wszystkiego o olejach silnikowych! Zobacz filmy przygotowane przez Total. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl/.

VALEO

Valeo dysponuje szeroką ofertą szkoleń technicznych online w formie webinarów. Szkolenia dostępne są 24 godziny na dobę, za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.