Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Brembo


Odwiedź platformę Brembo Next (www.brembonext.com) i odkryj gamę Brembo Aftermarket w innowacyjny, ekscytujący sposób.

W zakładce Brembo Days / Experience odwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się produktom Brembo i wchodzić z nimi w interakcję w specjalny sposób, wybierając spośród różnych sekcji:

  • In the spotlight – W centrum uwagi
  • Design & Performance – Projekt i wydajność
  • Comfort & Safety – Komfort i bezpieczeństwo
  • Hydraulics – Hydraulika

Brembo Next obejmuje również obszar Discover, w którym znajdują się ciekawostki ze świata Brembo, od motocykli po samochody, przez kwestie związane z poszanowaniem środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną.

Platforma zawiera również obszar webinarów pozwalających zgłębić wiedzę na temat rozwiązań stosowanych przez Brembo dziś oraz tego, co czeka nas w przyszłości.

Webinary są dostępne w 10 różnych językach.

Brembo Next to nowa, innowacyjna platforma cyfrowa, która jest częścią nowej wizji Brembo, tj. „Turning Energy into Inspiration”, która wiąże się ze wzrostem długoterminowej konkurencyjności w stale rozwijającej się branży, takiej jak przemysł motoryzacyjny.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.