Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

DENSO

Zapraszamy na szkolenia DENSO, których tematami przewodnimi będą klimatyzacja oraz engine management system. Odbędą się one na przełomie marca oraz kwietnia, start: godzina 17:00.

Szkolenie dotyczące klimatyzacji podzielone zostało na 3 części (11, 18 i 25 maja o godzinie 17:00).

Na stronie www.denso-technic.com/pl dostępne są bezpłatne kursy online z zakresu m.in. świec zapłonowych, rozruszników, alternatorów oraz układów klimatyzacji.

Kursy e-learningowe DENSO zostały przygotowane z myślą o mechanikach, jak również uczniach ze szkół technicznych i ich nauczycielach oraz innych specjaliści w zakresie części zamiennych, którzy chcą rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę techniczną.

Wszystkie te osoby mogą się zarejestrować, ukończyć szkolenie techniczne, rozwiązać testy i uzyskać spersonalizowany certyfikat po pomyślnym ukończeniu kursu.

Mechanicy mogą ponadto dołączyć do „League of True Mechanics”, w której mechanicy z wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej w ramach szkoleń zbierają „monety DENSO” i mają szansę znaleźć się w TOP 10 najlepszych mechaników, którzy będą nagradzani cennymi nagrodami, takimi jak narzędzie do inspekcji pojazdów e-Videns wraz z roczną licencją, zegarek Toyota Gazoo Racing, plecak na laptopa i wiele innych.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.