Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

MAHLE


MAHLE, jako wiodący, globalny partner rozwoju dla przemysłu motoryzacyjnego, oferuje rozwiązania w zakresie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia i klimatyzacji.

Co drugi samochód na świecie posiada części wyprodukowane przez koncern MAHLE. Pion przedsiębiorstwa MAHLE Aftermarket, wyspecjalizowany w zakresie części zamiennych, wykorzystuje know-how produkcji seryjnej wyposażenia OEM do produkcji części na motoryzacyjny rynek wtórny. Produkty o jakości OEM dostarczane są partnerom handlowym oraz warsztatom – poczynając od części silnikowych i filtrów poprzez elementy osprzętu silnika aż po podzespoły układów chłodzenia i klimatyzacji. Asortyment produktów uzupełnia grupa urządzeń wyposażenia warsztatowego oraz indywidualne szkolenia organizowane dla klientów.

Zapraszamy na szkolenie MAHLE z zakresu układu klimatyzacji już 27 maja 2021 r. w godzinach 16:00-17:00. Odbędzie się ono online, za pośrednictwem aplikacji TEAMS.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania!

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.