Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Nissens

Bezpłatne szkolenia Nissens dostępne są na platformie wiedzy technicznej NTC.

Aby z nich skorzystać, wystarczy kliknąć w link https://ntc.nissens.com/muc/motoprofil, zarejestrować się i włączyć szkolenie w dogodnym czasie i miejscu. Po odbyciu szkolenia można dodatkowo wygenerować profesjonalny certyfikat.

NTC to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych, dla których Nissens Automotive A/S dostarcza już od prawie dziesięciu dekad części zamienne. Obecnie udostępniono 4 kategorie sposobów zdobywania wiedzy:

  1. szkolenia do samodzielnej nauki, tzw. self-learning,
  2. webinaria, tj. szkolenia online prowadzone przez trenerów,
  3. testy wiedzy po odbyciu szkoleń na żywo,
  4. bibliotekę informacji technicznych.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.