Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Total

Poszerzaj swoją wiedzę z Teamem Total – dowiedz się wszystkiego o olejach silnikowych! Zobacz filmy przygotowane przez Total. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl 


Po co nam olej?

Dowiedz się, dlaczego silnik samochodowy potrzebuje oleju i dlaczego jest tak ważnym elementem niezbędnym do jego prawidłowej pracy?

Ścieżki produkcji oleju

Mineralne czy syntetyczne? Syntetyczne, czy mineralne? Różna produkcja olejów - prześledź ten proces, żeby zrozumieć, jakie różnice są między tymi olejami.

Właściwości oleju: lepkość

Co oznacza lepkość oleju? Jak odczytać symbole lepkości na etykiecie olejowej? Jak zachowują się oleje w różnych temperaturach otoczenia?

Właściwości oleju: zachowanie oleju w różnych temperaturach

Przeprowadzamy eksperyment, w którym podgrzewamy olej bardziej i mniej lepki do 100°C. Jaki będzie efekt? Dlaczego tak jest? Wyjaśnimy.

Film olejowy

Czym jest film olejowy? Jak na niego wpływa lepkość oleju? Jakie czynniki są dla niego ważne?

Funkcje oleju w silniku - część 1.

Jakie są funkcje oleju silnikowego? Co robi dla silnika?

Funkcje oleju w silniku - część 2.

Jaki powinien być dobry olej w silniku? Czy kolor oleju determinuje jego zużycie? Pokazujemy elementy silnika, gdy olej jest źle dobrany.

Specyfikacje: normy emisji spalin

Jakie są technologie stosowane w silnikach, aby spełnić normy spalania? Dlaczego są tak ważne przy doborze oleju?

LOW-SAPS i filtry DPF

Czy wybór odpowiedniego oleju ma znaczenie dla filtra cząstek stałych DPF? Rewolucja i stworzenie olejów LOW-SAPS. Czym się różnią od zwykłych olejów i dlaczego warto ich używać?

Dobór oleju silnikowego

Jak producenci samochodów wskazują olej, który jest najlepszy dla danego silnika? Czy oleje Total sprawdzają się w większości aut?

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.