Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Szkolenia ProfiAuto Serwis

Tematyka szkoleń ProfiAuto Serwis

Szkolenia odbywają się na warsztacie w danym ProfiAuto Serwis i szkolenie podzielone jest na dwie części – teoretyczną i praktyczną na warsztacie. Pierwszą częścią jest wykład teoretyczny trwający ok. 2-4 godzin, przedstawiający temat danego szkolenia od samego początku tzn. budowa pierwszych układów, zasada działania, typowe usterki i ich wykrywanie oraz możliwości diagnozowania układów. Drugą częścią szkolenia są zajęcia praktyczne na warsztacie w danym ProfiAuto Serwis, polegające na omówieniu i przeprowadzeniu prawidłowego montażu niektórych elementów, dokonywaniu pomiarów elementów, metody badań tych elementów oraz procedury napraw i diagnostyki.

W zależności od tematu szkolenia w kilku przypadkach potrzebny jest samochód inny niż nasz Peugeot 207 - tak jest np. w przypadku szkolenia ESP, FAP/DPF, SBC/EPB.

Zajęcia praktyczne wykonywane są z użyciem testerów diagnostycznych (TEXA NAVIGATOR/DIRECT, GUTMANN MM55/MM42, GP100), które szkoleniowiec przywozi ze sobą, tak samo jak rzutnik w przypadku większej liczby mechaników.


MAHLE

MAHLE, jako wiodący, globalny partner rozwoju dla przemysłu motoryzacyjnego, oferuje rozwiązania w zakresie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia i klimatyzacji.