Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Układy hamulców elektrohydraulicznych w grupie mercedesa (SBC)

Czas trwania: około 3 godziny

Omówienie budowy układów Sensotronic Brake Control (SBC) stosowanych w samochodach w grupie Mercedesa od 2001 roku. Serwisowanie układów elektrohydraulicznych ze szczegółową procedurą deaktywacji systemu w układach do 11.2004 roku oraz po roku 2005.
Wymiana płynu hamulcowego i odpowietrzanie układów SBC z zastosowaniem urządzeń ciśnieniowych (YCB350). Adaptacja grubości tarczy i klocka hamulcowego za pomocą testerów diagnostycznych.
Popularne usterki w układzie SBC – kody błędów, uszkodzenia agregatu elektrohydraulicznego, uszkodzenia wiązki elektrycznej.

DO CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ WARSZTAT MUSI ZAPEWNIC SAMOCHÓD Z SYSTEMEM SBC.

Czas trwania szkolenia: ok. 3 godziny

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.