Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Układy hamulcowe

Czas trwania: 4-6 godzin

Układy hamulcowe samochodów osobowych i dostawczych. Tarcza hamulcowa – jej rodzaje, budowa i prawidłowa diagnostyka uszkodzeń. Klocki hamulcowe – rodzaje, budowa, prawidłowy montaż. Zaciski hamulcowe – przegląd konstrukcji, najczęstsze usterki, prawidłowe serwisowanie. Hamulce bębnowe – szczegółowa obsługa z wyróżnieniem kilku rodzajów samoregulatorów. Układy uruchamiające hamulce – kłopoty z diagnostyką, umówienie konstrukcji tych układów. Płyn hamulcowy – rodzaje, prawidłowy dobór, wymiana płynu hamulcowego, odpowietrzania układów konwencjonalnych oraz nowoczesnych układów z ABS, ESP. Kłopoty z piskami w układzie hamulcowym, prawidłowy serwis i diagnostyka układu hamulcowego, typowe błędy montażowe w układzie hamulcowym.

W PRZYPADKU WARSZTATÓW ZATRUDNIAJĄCYCH UCZNIÓW, MOŻLIWE SZKOLENIE PRAKTYCZNE Z WZORCOWEJ OBSŁUGI UKŁADU HAMULCOWEGO, SERWIS, DIAGNOSTYKA, WZORCOWA WYMIANA TARCZ I KLOCKÓW.

Czas trwania szkolenia: 4-6 godzin

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.