Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

FEBI BILSTEIN (30.2) Łańcuchowe napędy układów rozrządu

Prowadzący: Jerzy Kaparuk
Liczba uczestników: 15-20 osób, mechanicy z co najmniej podstawowym doświadczeniem w zakresie obsługi silników
Czas trwania: 3 godz.

Cel szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z budową, zasadą działania, typowymi niesprawnościami i procedurami obsługowo- naprawczymi w odniesieniu do dostępnych referencji.

Spis zagadnień:

  1. Przeznaczenie, budowa i klasyfikacja układów rozrządu samochodów osobowych,
  2. Specyfikacja napędów łańcuchowych układów rozrządu,
  3. Typowe niesprawności w obrębie elementów składowych i przyczyny ich powstawania,
  4. Praktyczne wskazówki diagnostyczno- naprawcze z uwzględnieniem budowy, zmian w budowie i wskazówek montażowych, określonych przez producentów na przykładach praktycznych (podzespoły wymontowane z pojazdów, modele szkoleniowe, zastosowanie narzędzi specjalistycznych – wykorzystanych w szkoleniu).

Miejsce: Sala szkoleniowa (najlepiej z lokalizacją na parterze)

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o model szkoleniowy silnika serii TFSI grupy VW z wykorzystaniem przyrządów specjalistycznych zalecanych przez producenta do obsługi układu rozrządu oraz z możliwością praktycznej wymiany napędu układu rozrządu przez uczestnika (ów) szkolenia.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.