Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

FEBI BILSTEIN (30.3) Procedura wymiany oleju w dwusprzęgłowych skrzyniach biegów typu PowerShift

Prowadzący: Jerzy Kaparuk
Liczba uczestników: 15-20 osób, mechanicy, z co najmniej podstawowym doświadczeniem w zakresie obsługi układów przeniesienia napędu
Czas trwania: 3 godz.

Cel szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z budową, zasadą działania, typowymi niesprawnościami i procedurami obsługowo- naprawczymi w odniesieniu do dostępnych referencji.

Spis zagadnień:

  1. Klasyfikacja skrzyń dwusprzęgłowych
  2. Specyfikacja skrzyni biegów typu PowerShift
  3. Budowa skrzyni biegów typu PowerShift
  4. Typowe niesprawności skrzyni biegów typu PowerShift, ich przyczyny i skutki
  5. Oleje do skrzyń biegów typu PowerShift
  6. Procedura wymiany oleju w skrzyniach biegów typu PowerShif z wykorzystaniem dostępnych referencji i zastosowaniem przyrządów specjalistycznych

Miejsce: Sala szkoleniowa (najlepiej z lokalizacją na parterze)

Szkolenie jest realizowane z wykorzystaniem modelu szkoleniowego (przekrój skrzyni PowerShft. Szkoleni mają możliwość praktycznego ćwiczenia w zakresie wymiany oleju.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.