Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

TEXA (17.2) - Techniki i procedury diagnostyki samochodów ciężarowych - D1t

Czas trwania: 9:00-13:00 i 14:00-18:00
Koszt: 350zł netto

Szkoła TEXAEDU oferuje wszystkim mechanikom, którzy chcą pogłębiać wiedzę z zakresu wykorzystania posiadanego sprzętu, szkolenie prezentujące techniki i procedury diagnostyki stosowane w środowisku samochodów ciężarowych.
Szkolenie D1t daje możliwość poznania podstawowych Systemów Elektronicznych i Systemów Obsługowych obecnych w samochodach ciężarowych i omawia informacje na temat podstawowych operacji wykonywanych w tych systemach podczas napraw. Wskazuje również jak należy korzystać ze schematów elektrycznych, biuletynów technicznych, dotyczących typowych usterek oraz nowej funkcji “Szukaj” wspieranej przez Google.

Spis zagadnień

Procedury Diagnostyczne. Charakterystyka przeprowadzania diagnostyki: zasilania, czujników, siłowników/elementów wykonawczych, logiki działania. Systemy elektroniczne w samochodach ciężarowych: sterowanie silnikiem EDC, systemy pomp-wtryskiwaczy PLD, Common Rail, układy hamulcowe ABS i EBS. Systemy Zawieszenia Pneumatycznego; Zautomatyzowane Skrzynie Biegów. Analiza procedur diagnostyki silnika (rozłączanie cylindrów, wyważenie cylindrów na biegu jałowym), wymiana zaworów EBS dla Wabco w naczepach/ przyczepach, kalibracja zawieszenia w samochodach MAN i Mercedes, reset Systemu Serwisowania w samochodach marki MAN i Mercedes, inicjalizacja sprzęgła w samochodach MAN, Mercedes Volvo.

Materiały szkoleniowe: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje podręcznik; szkolenie kończy się testem; na prośbę zainteresowanych, wydawany jest stosowny certyfikat.

Prowadzący:  Marcin Gębala (TEXA POLAND)

Koszt szkolenia: z cateringiem 350 zł netto/1 uczestnika

Ilość osób: decyduje kolejność zapisów

Czas trwania: ok. 8 godzin (od 9:00 do 13:00 i od 14:00 do 18:00)

Miejsce: TEXA POLAND Kraków (siedziba firmy Texa: ul Babińskiego 4)

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.