Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

TEXA (17.1) - Techniki procedur diagnostycznych samochodów osobowych - D1C

Czas trwania: 9:00-13:00 i 14:00-18:00
Koszt: 350zł netto

Szkoła TEXAEDU oferuje wszystkim mechanikom, którzy chcą pogłębiać wiedzę z zakresu wykorzystania posiadanego sprzętu, szkolenie prezentujące techniki i procedury diagnostyki stosowane w środowisku samochodów osobowych. Szkolenie D1C daje możliwość poznania podstawowych Systemów Elektronicznych i Systemów Obsługowych obecnych w samochodach osobowych i omawia informacje na temat podstawowych operacji wykonywanych w tych systemach podczas napraw. Wskazuje również jak należy korzystać ze schematów elektrycznych, biuletynów technicznych, dotyczących typowych usterek oraz nowej funkcji “Szukaj” wspieranej przez Google.

Spis zagadnień

Procedury Diagnostyczne:
Strony Autodiagnostyki, Błędów, Parametrów, grup logicznych, stanów, Aktywacji, Regulacji, logiczne podejście do rozwiązania problemu.

Procedury programowania:
Kodowanie kluczy z transponderem: system CODE 2 dla Fiat-Lancia-Alfa; system immobilizer VAG; immobilizer OPEL Code generacji pierwszej i drugiej.

Kodowanie centralek:
Kodowanie centralki AIR-BAG grupy Volkswagen; regulacja wyprzedzenia pompy wtrysku EDC15; kodowanie wtryskiwaczy silników HDI.

Zerowanie serwisu:
System kontroli ciśnienia w ogumieniu; zerowanie serwisu VAG specjalna procedura dla AUDI i SEAT, procedura dla systemu Long Life.

Materiały szkoleniowe: Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje podręcznik; szkolenie kończy się testem; na prośbę zainteresowanych, wydawany jest stosowny certyfikat.

Prowadzący:  Marcin Gębala (TEXA POLAND)

Koszt szkolenia: z cateringiem 350 zł netto/1 uczestnika

Ilość osób: decyduje kolejność zapisów

Czas trwania: ok. 8 godzin (od 9:00 do 13:00 i od 14:00 do 18:00)

Miejsce: TEXA POLAND Kraków (siedziba firmy Texa: ul Babińskiego 4)

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.