Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

PROFIAUTO (22.13) - Układy wtrysku paliwa Common Rail cz.II. Diagnostyka układu i usterki

Prowadzący: Adrian Błoński (Moto-Profil)
Liczba uczestników: maks. 25 osób
Czas trwania: ok. 3.5h godzin

Budowa, działanie i diagnostyka pomp wysokiego ciśnienia Common Rail. Omówienie budowy wtryskiwaczy stosowanych w układach Common Rail elektromagnetycznych i piezoelektrycznych oraz sposoby ich diagnozy, pomiarów i typowych usterek. Najczęściej spotykane problemy w systemach zasilania Common Rail. Elementy osprzętu silnika Common Rail i sposoby diagnozowania układu recyrkulacji spalin, turbodoładowania itp. Omówienie badania wtryskiwaczy metodą menzurkową oraz z użyciem symulatora sygnałów. Diagnostyka EOBD z wybranymi operacjami adaptacji/regulacji i testów funkcjonalnych.

Miejsce: u klienta

 

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.