Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

FEBI BILSTEIN (30.1) - Łańcuchowe napędy układów rozrządu silników spalinowych

Prowadzący: Jerzy Kaparuk
Liczba uczestników: min. 15 os., max. 20 os. (mechanicy, z co najmniej podstawowym doświadczeniem w zakresie obsługi pojazdów samochodowych)
Czas trwania: 3 godziny
Wartość: 400 zł netto / os.
Miejsce: Sala szkoleniowa (najlepiej z lokalizacją na parterze)

Cel szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z budową, zasadą działania, typowymi niesprawnościami i procedurami obsługowo- naprawczymi w odniesieniu do dostępnych referencji.

Spis zagadnień:

  1. Przeznaczenie, budowa i klasyfikacja układów rozrządu silników spalinowych Specyfikacja napędów łańcuchowych układów rozrządu,
  2. Specyfikacja łańcuchowych napędów układów rozrządu,
  3. Typowe niesprawności w obrębie elementów składowych łańcuchowych napędów układów rozrządu, przyczyny powstawania niesprawności i ich skutki,
  4. Praktyczne wskazówki diagnostyczno- naprawcze z uwzględnieniem budowy, zmian w budowie i wskazówek montażowych, określonych przez producentów na przykładach praktycznych (podzespoły wymontowane z pojazdów, modele szkoleniowe, zastosowanie narzędzi specjalistycznych – wykorzystanych w szkoleniu).

Szkolenie realizowane jest w oparciu o model szkoleniowy silnika serii TFSI grupy VW (EP 6 PSA/ BMW) z wykorzystaniem przyrządów specjalistycznych zalecanych przez producenta do obsługi układu rozrządu oraz z możliwością praktycznej wymiany napędu układu rozrządu przez uczestnika (ów) szkolenia.

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.