Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

NGK (14.3) – Świece zapłonowe

Liczba uczestników: min. 10 os.
Czas trwania: 3 godziny
Wartość: 280 zł netto / os.

Cel szkolenia:
Nabycie przez mechaników umiejętności poprawnego demontażu, montażu, zapoznanie z budową i rodzajami świec zapłonowych. Nowe technologie połączeń wysokonapięciowych, zanieczyszczenie węglem, zapłon i technologie, kształt elektrod a zdolność zapłonu, wartości cieplne, pozycja montażowa a poprawna praca układu zapłonowego. Przekazanie wiedzy na temat sposobów unikania błędów/uszkodzeń świec zapłonowych podczas montażu. Promowanie sprzedaży świec zapłonowych. Pokazanie technicznego doświadczenia NGK (dostawca OE, każda świeca jest odpowiednikiem OE omówimy różnice pomiędzy świecami uniwersalnymi innych producentów a NGK czyli świecą dedykowaną), nabycie świadomości, że firma NGK rzeczywiście sprawdza wszystkie reklamowane produkty w Serwisie Gwarancyjnym w Ratingen.
 

Zakres szkolenia:

  • Prezentacja ta jest skierowana do mechaników / techników
  • W sposób ogólny przedstawia wszystkie rodzaje świec zapłonowych, ich właściwości oraz typowe zastosowania
  • Wyjaśnia różnice w sposobie działania różnych świec zapłonowych
  • Szczegółowe wyjaśnienie konstrukcji, wartości cieplnych, punktu zapłonu
  • Praktyczne wskazówki odnośnie poprawnego montażu świec zapłonowych
  • Wyjaśnienie typowych usterek świec zapłonowych

Formularz aplikacji

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

  • o wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz  wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
  • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.