Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Moto-Profil

Strefa klienta - wsparcie warsztatów

1. Szkolenia

to najdynamiczniej rozwijająca się część naszego wsparcia kierowanego do naszych klientów oraz warsztatów samochodowych. Oferta naszych szkoleń obejmuje zarówno tematy handlowe (z zakresu obsługi klienta ) jak również techniczne. Szczególnym zainteresowaniem mechaników cieszą się szkolenia techniczne prowadzone na warsztacie. To dla mechaników doskonała możliwość bezpośredniego przełożenie teorii w praktyce. 

więcej »

 


2. Moto-Serwis

to najczęściej używany w warsztatach niezależnych program techniczny. Umożliwia on m.in. identyfikację kodów usterek EOBD poszerzoną o kreator diagnostyki, krok po kroku pomagający naprawić zaistniałe usterki. Zawiera informację na temat kasowania inspekcji serwisowych, schematy rozrządów oraz dokładne procedury naprawcze wraz z rysunkami złożeniowymi. 
Moto-Serwis zawiera ponadto czasy napraw dla określonych operacji, ilości i specyfikacje środków smarnych i materiałów eksploatacyjnych, dane regulacyjne geometrii kół. Posiada także dokładnie opisane zakresy czynności przeglądowych wraz z gotowymi protokołami do wydrukowania.
Czytelny i przejrzysty interfejs programu pozwala na szybkie wyszukanie potrzebnych informacji technicznych. Regularne i częste aktualizacje zapewniają stały dostęp do najnowszych informacji technicznych.

formularz rejestracyjny »

 


3. Wyposażenie warsztatów samochodowych

to odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów. Pozwala na kompleksowe wypełnienie zapotrzebowania mechaników. Nasza oferta to narzędzia ręczne renomowanych producentów, narzędzia specjalistyczne oraz urządzenia warsztatowe (podnośniki, odciągi spalin, kompresory itp.) Posiadamy również szeroką ofertę testerów diagnostycznych, urządzeń do obsługi układów klimatyzacji i urządzeń do kontroli geometrii kół – w przypadku tych urządzeń prowadzimy prezentacje, uruchomienia i profesjonalne szkolenia dla zainteresowanych mechaników.

katalog narzędzi i urządzeń »

 


4. Wsparcie placówek edukacyjnych

Na nasze wsparcie mogą liczyć szkoły zawodowe o profilu samochodowym jak również uczelnie wyższe. Placówkom oświatowym przekazujemy bezpłatnie licencje do programu Moto-Serwis, prowadzimy zajęcia teoretyczne (szkolenia) jak również praktyczne. Wspólnie z politechnikami prowadzimy Warsztaty Techniczne – cykl profesjonalnych szkoleń dla mechaników, wykładowców i studentów.


5. Pomoc techniczna

Jako uzupełnienie danych technicznych zawartych w programie Moto-Serwis prowadzimy bezpłatną pomoc techniczną. Telefonicznie lub poprzez email przekazujemy procedurę diagnozy lub naprawy, dostarczamy schematy i rysunki często również krok po kroku prowadzimy mechanika przez naprawę.

zapytanie o pomoc techniczną »