Włącz powiadomienia Zarządzaj powiadomieniami Strefa Klienta Zmiany cennika

Strefa klienta - zmiany cennika

Hortum - Obniżka cen

2 maja 2017

Informujemy o obniżce cen na wybrane referencje przewodów intercoolera marki HORTUM. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową i zaktualizowania cennika.

Dr. Motor - Obniżka cen

2 maja 2017

Informujemy o obniżce cen na wybrane referencje przewodów paliwowych marki DR. MOTOR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową i zaktualizowania cennika.

Zmiana cennika

17 sierpnia 2016

Informujemy o zmianie cennika na produkty z oferty firmy Moto-Profil. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Schaeffler

20 czerwca 2016

Informujemy, iż z dniem 20.06.2016r. nastąpiła zmiana cennika na produkty firmy Schaeffler.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Vierol

1 czerwca 2016

Informujemy, że od 1 czerwca 2016 r. obowiązuje nowy cennik na produkty z oferty firmy Vierol. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Sachs i Valeo

2 maja 2016

Informujemy o zmianie cennika detalicznego na sprzęgła firm Sachs oraz Valeo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową.

Kamoka

19 kwietnia 2016

INFORMUJEMY O ZMIANIE CENNIKA DETALICZNEGO NA WYBRANE PRODUKTY Z GRUPY KAMOKA. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄHANDLOWĄ.

Oferta Moto-Profil

4 kwietnia 2016

Informujemy o zmianie cennika na produkty z oferty firmy Moto-Profil.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową i zaktualizowania cennika.

KM

4 kwietnia 2016

INFORMUJEMY O ZMIANIE CENNIKA NA WYBRANE REFERENCJE MARKI KM. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ HANDLOWĄ I ZAKTUALIZOWANIA CENNIKA.KLIKNIJ ABY POBRAĆ WYKAZ REFERENCJI.