CENTRA - Zmiana numeracji (kodów) akumulatorów

Data publikacji:  24 listopada 2008   Strefa klienta - zmiany referencji

 

Informujemy, że akumulatory Plus oraz Standard marki Centra mają nowe numery indeksów. 

W systemie poniższe referencje będą zamieniać się automatycznie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wykazu nowych indeksów.

 Kliknij aby pobrać wykaz referencji (.xls)

 

Dział Rozwoju Rynku
 Andrzej Łebkowski - dyrektor handlowy; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
 Albert Rączka - zastępca dyrektora ds. handlowych; +48 696 08 81 64 raczka@moto-profil.pl
 Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 002hitnarowicz@moto-profil.pl
 Piotr Koper - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
 Roman Mazurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
 Wojciech Prażuch - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
 Dariusz Pająk - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
 Igor Wiszniewski - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
 Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 Marcin Barczyk - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 016 barczyk@moto-profil.pl

Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik - kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl

Opiekun Produktu
 Andrzej Ohirko; - opiekun produktu; +48 32 604 10 27 andrzej.ohirko@moto-profil.pl

‹  powrót