CORTECO - zmiana referencji

Data publikacji:  17 stycznia 2008   Strefa klienta - zmiany referencji

 

PROBLEMATYCZNE KOŁO PASOWE 21653150 ZOSTAJE ZASTĄPIONE PRZEZ 80000873

Informacje ogólneOd wielu miesięcy koła pasowe do silników HDI starszej generacji oznaczone numerem OEM - 0515P2 (odpowiednik Corteco 21653150) zostało zastąpione w ASO pierwotnie przez 0515T8, ostatecznie w październiku zastąpiono częścią o numerze 0515V5.

Corteco ze swoim ogromnym doświadczeniem i zapleczem technicznym Grupy Freudenberg wprowadza jako pierwsza firma na rynek wtórny to samo koło pod numerem 80000873. To koło jest pozbawione wad poprzedniej wersji, jak również posiada wiele zmian konstrukcyjnych i technologicznych zwiększających zdecydowanie ich żywotność. Odpowiada dokładnie specyfikacjom technicznym części oryginalnej dostępnej w ASO.

Nowe koło z pewnością pozwola na uaktualninie oferty w tej grupie produktowej do oferty porównywalnej jakościowo z częściami dostępnymi tylko w ASO, co powinno spotkać się z przyjaznym przyjęciem wśród użytkowników, szczególnie przez bezawaryjną eksploatację.

 

Dział Rozwoju Rynku
 Andrzej Łebkowski - dyrektor handlowy; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
 Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 002hitnarowicz@moto-profil.pl
 Piotr Koper - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
 Roman Mazurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
 Wojciech Prażuch - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
 Dariusz Pająk - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
 Igor Wiszniewski - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
 Tadeusz Żurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 012 tadeusz.zurek@moto-profil.pl
 Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 Leon Koperski - przedstawiciel handlowy; +48 662 276 628 koperski@moto-profil.pl

Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik - kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl

Opiekun Produktu
 Andrzej Ohirko - opiekun produktu; +48 032 604 10 27 andrzej.ohirko@moto-profil.pl

‹  powrót