Zmiana koloru płynu marki Febi - 06161

Data publikacji:  19 maja 2006   Strefa klienta - zmiany referencji

Szanowni Państwo, Drodzy Partnerzy,

Uprzejmie informujemy, że firma Febi Bilstein zmieniła barwnik płynu do układu wspomagania o numerze 06161.

Płyn ma teraz kolor zielony zamiast dotychczasowego koloru żółtego i jest zgodny z normami OE /marka VW/Audi/

Zastosowanie i wszelkie właściwości płynu 06161 pozostają bez zmian.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Szczegółowych informacji udziela:

Dział Handlowy (Dział Rozwoju Rynku, Dział Klientów Kluczowych, Dział Obsługi Klienta):
Marek Grabowski - kierownik działu  tel. (032) 252 50 02 wew. 152, +48 608 484 616 grabowski@moto-profil.pl
Dorota Paluch
– asystentka tel. (032) 252 50 02 wew. 149 paluch@moto-profil.pl

Dział Rozwoju Rynku:
Andrzej Łebkowski - kierownik działu +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy +48 606 330 002 hitnarowicz@moto-profil.pl
Piotr Koper - przedstawiciel handlowy +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
Roman Mazurek
- przedstawiciel handlowy +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
Wojciech Prażuch
- przedstawiciel handlowy +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
Dariusz Pająk
- przedstawiciel handlowy +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
Igor Wiszniewski
- przedstawiciel handlowy +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
Grzegorz Jaworski - przedstawiciel handlowy +48 694 423 551 jaworski@moto-profil.pl
Tadeusz Żurek - przedstawiciel handlowy +48 606 330 012 tadeusz.zurek@moto-profil.pl
Dariusz Tobolski
- przedstawiciel handlowy +48 694 423 543 tobolski@moto-profil.pl
Zbigniew Sieklucki - przedstawiciel handlowy +48 694 423 549 sieklucki@moto-profil.pl


Dział Klientów Kluczowych:
Albert Rączka
- specjalista ds. Klientów Kluczowych tel. (032) 252 50 02 wew. 172; +48 696 088 164 raczka@moto-profil.pl

Dział Obsługi Klienta:
Marek Pytlik - kierownik działu  tel. (032) 252 50 02 wew. 156 pytlik@moto-profil.pl

Opiekun Produktu:
Sławomir Pawłowski – tel. (032) 252 50 02 wew. 123 pawlowski@moto-profil.pl


‹  powrót