Zmiana numeru referencji łożyska SNR

Data publikacji:  16 lutego 2007   Strefa klienta - zmiany referencji


Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!
 
Uprzejmie informujemy o zmianie numeru referencji w następujących produktach marki SNR:

Pojazd
Rocznik
Poprzednia Ref.
Nowa Ref.
Opis
STILO SW
2001>2005
R158.56
R158.57
XTGB 40490P,          1ø22 podkładka,        1 M22 nakrętka,      1 smarownica kapturowa
STILO SW
Od 2005>
 
R158.53
Od nadwozia : nr 594431XTGB41556P, 1ø22 podkładka,     1 M22 nakrętka,      1 smarownica kapturowa





 
Poprzednia Ref. Nowa Ref. Opis
R158.52
R158.53
FIAT Doblo – Doblo Cargo
Nastąpiła zmiana numeru      łożyska w komplecie o nr.    R158.53 : XTGB41556P


Zwracamy Państwa uwagę, iż przedmiotowe zmiany są rezultatem zastąpienia łożyska typu TFC/XTFC (piasta z dwurzędowym łożyskiem stożkowym) łożyskiem typu XTGB (piasta z dwurzędowym łoż. kulkowym). Jest to techniczna decyzja firmy FIAT, unifikująca ich czujniki ABS, dlatego też skierowano prośbę do firmy SNR o adaptację technologii dot. w/w łożysk.
 
Informacji udziela:
 
 
Dział Rozwoju Rynku
 
Andrzej Łebkowski
- kierownik działu; +48 606 330 001 lebkowski@moto-profil.pl
Janusz Hitnarowicz - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 002 hitnarowicz@moto-profil.pl
Piotr Koper - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 004 koper@moto-profil.pl
Roman Mazurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 023 mazurek@moto-profil.pl
Wojciech Prażuch - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 546 prazuch@moto-profil.pl
Dariusz Pająk - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 548 pajak@moto-profil.pl
Igor Wiszniewski - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 003 wiszniewski@moto-profil.pl
Tadeusz Żurek - przedstawiciel handlowy; +48 606 330 012 tadeusz.zurek@moto-profil.pl
Michał Konopko - przedstawiciel handlowy; +48 694 423 549 konopko@moto-profil.pl
 
 Dział Obsługi Klienta
 Marek Pytlik
- kierownik działu; +48 32 604 10 56 pytlik@moto-profil.pl
 
 
 Dział Analiz i Zakupów 
 Marcin Barczyk
- opiekun produktu; +48 32 604 10 64 barczyk@moto-profil.pl 
 
 

‹  powrót