Nasze projekty

Zaangażowanie Moto-Profilu w motoryzację oraz aftermarket to znacznie więcej niż dystrybucja części samochodowych. Zgodnie z naszą wizją „Zapewniamy mobilność – dziś i jutro”, tworzymy i angażujemy się w szereg projektów, niejednokrotnie innowacyjnych i przełomowych dla branży.

ProfiAuto

Marka ProfiAuto jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie sieci niezależnych sklepów, hurtowni oraz serwisów motoryzacyjnych. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz rozwinięty system dystrybucji, od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom setek tysięcy klientów i kierowców.

Poznaj markę

ProfiAuto Serwis

ProfiAuto Serwis to największa w Polsce i jedna z największych w Europie sieci niezależnych warsztatów, dająca pełne wsparcie w postaci atrakcyjnego finansowania wyposażenia serwisów, szkoleń, promocji oraz preferencyjnych warunków zamawiania części z katalogu. Członkostwo w sieci to pomoc w rozwoju biznesu i zwiększaniu zysków, z zachowaniem niezależności firmy.

Czytaj dalej

Katalog ProfiAuto

Jeden z najlepszych katalogów części i akcesoriów samochodowych w Polsce. Katalog ProfiAuto to w pełni profesjonalne rozwiązanie dla sklepów i warsztatów motoryzacyjnych, które pozwala szybko i efektywnie dopasować części zamienne oraz akcesoria do wszystkich marek samochodów. Z oferty produktów ponad 650 wiodących dostawców oraz 9,8 miliona referencji codziennie korzysta niemal 50 000 użytkowników.

Dowiedz się więcej

ProfiBiznes

ProfiBiznes to wysoce wyspecjalizowane oprogramowanie przystosowane do specyficznych wymagań branży motoryzacyjnej. Dzięki niemu obsługa sprzedaży hurtowej i detalicznej, prowadzenie gospodarki magazynowej, zamawianie oraz raportowanie stają się dużo łatwiejsze.

Sprawdź możliwości programu

ProfiAuto Wirtualny Warsztat

Pionierskie w branży motoryzacyjnej narzędzie szkoleniowe wykorzystywane w szkołach mechanicznych w Polsce, Czechach i na Słowacji. ProfiAuto Wirtualny Warsztat to oprogramowanie komputerowe na bazie technologii VR, w którym użytkownik porusza się po modelowym, wirtualnym serwisie samochodowym. Zawiera scenariusze serwisowe, jak np. wymiana tarcz i klocków hamulcowych, amortyzatorów czy akumulatora oraz na bieżąco koryguje błędy i uczy adeptów mechaniki dobrych nawyków.

Wejdź do świata technologii VR

Aplikacja ProfiAuto

Aplikacja ProfiAuto to pierwsze w Polsce narzędzie, które umożliwia kierowcom dokonywanie napraw bez potrzeby odrywania się od codziennych zajęć. Za pośrednictwem aplikacji, kilkoma kliknięciami na smartfonie, można nawiązać szybki kontakt z serwisem samochodowym, otrzymać wycenę usług, wybrać termin naprawy oraz wygodną płatność – kartą, kodem BLIK czy szybkim przelewem online lub rozłożyć ją na raty.

Przejdź na stronę aplikacji

ProfiAuto software house

Dostawca oprogramowania na europejskie rynki; zespół niezależnych programistów oraz pasjonatów nowych technologii, którzy projektują zaawansowane, dedykowane rozwiązania na potrzeby przedsiębiorstw z całej Europy ze wszystkich sektorów gospodarki: od automotive aż po IT. Marce zaufało ponad 13 500 firm, rewolucjonizując jakość zarządzania swoim biznesem. Zespół ProfiAuto software house jest częścią firmy Moto-Profil.

Poznaj ProfiAuto software house

ProfiGift

Potrzebujesz gadżetów, ubrań, upominków, materiałów drukowanych czy innych produktów reklamowych? Skorzystaj z oferty ProfiGift – agencji reklamowej stworzonej z myślą o partnerach biznesowych Moto-Profilu. Nasi specjaliści, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, zaproponują unikalne i użytkowe materiały, które wzmocnią wizerunek Twojej firmy na rynku.

Sprawdź ofertę

MOTO Flota

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych dla firm w całej Polsce, od kilkunastu lat wspierając przedsiębiorców, car fleet managerów i segment car fleet management w zarządzaniu flotami samochodowymi. Należąca do firmy Moto-Profil spółka została wyróżniona w szeregu biznesowych i branżowych rankingów, otrzymując kilkukrotnie statuetki Fleet Derby oraz tytuł Gazeli Biznesu.

Czytaj dalej

SDCM

Stowarzyszenie będące polskim głosem branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej, należące do największych europejskich organizacji związanych z sektorem części motoryzacyjnych – CLEPA i FIGIEFA. W SDCM aktywnie uczestniczą również przedstawiciele Moto-Profilu; członkiem zarządu SDCM jest Adam Kapek, wiceprezes Moto-Profilu.

Więcej o SDCM

TEMOT International

Jedno z największych zrzeszeń dystrybutorów części zamiennych na świecie; jego celem jest poprawa jakości i efektywności działania krajowych dystrybutorów – członków organizacji. Moto-Profil aktywnie działa w stowarzyszeniu od 2002 roku i kilkukrotnym laureatem nagród TEMOT International: Best International Cooperation, Best Growth Rate oraz Best Shareholder. Członkiem rady nadzorczej zrzeszenia jest Michał Tochowicz, prezes Moto-Profilu.

Przejdź do strony