Trener operacyjny (k/m) - Rekrutacja wewnętrzna

Zostań częścią naszej firmy
- Dołącz do naszego zespołu

Oferta pracy Wróć do wyników wyszukiwania

TrOp/10/2024
Dział: Magazyn |
Obszar: Magazyn, centrum dystrybucyjne |
Lokalizacja : Chorzów |
Typ: Oferta pracy |
Model: Stacjonarna

Jakie są wyzwania/zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie procesu onboardingu dla pracowników magazynu, w tym oprowadzanie po magazynie,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu procesów magazynowych dla pracowników,
  • Dzielenie się praktyczną wiedzą i umiejętnościami efektywnej pracy na stanowiskach pracowników magazynowych,
  • wdrażanie standardów pracy, zwiększanie zaangażowania i lojalności pracowników wobec firmy,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej szkolenia poszczególnych pracowników oraz raportowanie w obszarze postępów szkolonych pracowników,
  • Dbałość o wsparcie w rozwoju pracowników, w tym wnioskowanie o zakres potrzebnych szkoleń, instruktaży, narzędzi etc.,
  • Współpraca z pracownikami zarządzającymi zespołami i procesami magazynowymi,
  • Tworzenie dobrej atmosfery w pracy i wspieranie kultury uczenia się i rozwijania własnych kompetencji,
  • Działanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z obowiązującymi w firmie zasadami i procedurami,
  • Wykonywanie obowiązków magazyniera.

Jakich kompetencji szukamy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów magazynowych i doświadczenie w obszarze magazynowania,
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office, urządzeń biurowych,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • Komunikatywność, otwartość i proaktywna postawa.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość metodologii Lean,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność budowania atmosfery zaufania i poczucia wspólnoty w zespole.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Współpraca i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (zorganizowany program szkoleniowy),
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • Zniżki na części samochodowe,
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Pracowniczy program kapitałowy (PPK),
  • Program poleceń pracowniczych.
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty
Spotkania integracyjne
Kawa/herbata
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Inicjatywy dobroczynne
Kafeteria MyBenefit
Dofinansowanie obiadów w formie cateringu
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Komputer do użytku prywatnego