Lider (k/m) - Rekrutacja wewnętrzna

Zostań częścią naszej firmy
- Dołącz do naszego zespołu

Oferta pracy Wróć do wyników wyszukiwania

Nr ref. LIDCH/2024
Dział: Magazyn |
Obszar: Magazyn, centrum dystrybucyjne |
Lokalizacja : Chorzów |
Typ: Oferta pracy |
Model: Stacjonarna

Jakie są wyzwania/zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości procesu
  • Czuwanie nad poprawną realizacją procesów magazynowych
  • Działanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz z obowiązującymi w firmie zasadami i procedurami
  • Praca w systemach magazynowych
  • Kontrola wskaźników w systemach zarządzających
  • Zarządzanie sytuacjami awaryjnymi
  • Monitoring, alertowanie i raportowanie poziomu wykonania wskaźników
  • Wsparcie procesowe pracowników magazynu
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w ramach pełnionych obowiązków
  • Wykonywanie obowiązków magazyniera, w tym: przyjęcie towaru do magazynu /przygotowanie stanowiska do zmagazynowania towaru / układanie towaru w miejscach do tego przeznaczonych, z zachowaniem właściwych procedur / wydawanie towarów, zgodnie z zamówieniem / wykonywanie prac transportowych na terenie magazynu przy użyciu dedykowanego sprzętu / wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska / dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP i obowiązującymi w firmie zasadami i procedurami.

Jakich kompetencji szukamy:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – 2 zmiany (g. 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Znajomość procesów magazynowych i doświadczenie w obszarze magazynowania
  • Dyspozycyjność i sumienność
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań
  • Proaktywna postawa i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz nastawienie na wynik
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office skanera i drukarki.

Mile widziane:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy nocnej (22.00-6.00)
  • Znajomość systemów do zarządzania magazynem klasy WMS
  • Znajomość metodologii Lean
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie we współpracy z APT.

Co oferujemy:

Benefity w naszej firmie są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia - przed rozpoczęciem współpracy. Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka kariery zawodowej)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • System Poleceń Pracowniczych.
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty
Kawa/herbata
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Inicjatywy dobroczynne
Kafeteria MyBenefit
Dofinansowanie obiadów w formie cateringu