ProfiBiznes 2020.1 – nowe funkcjonalności

Wdrożyliśmy nową wersję programu ProfiBiznes (2020.1). Zapraszamy do sprawdzenia listy aktualności:

 • Moduł kształtowania cen – poprawki interfejsu, dodanie komunikatów podczas wykonywania operacji, poprawa czytelności danych.
 • Uprawnienie do wystawiania korekt w okresie czasu – możliwość blokady wystawiania korekt po upływie wskazanego czasu dla osób bez uprawnienia.
 • Moduł kształtowania cen – poprawki działania mechanizmu odpinania referencji z drzewka.
 • Moduł kształtowania cen – możliwość marżowania przy kreowaniu ceny.
 • Moduł kształtowania cen – optymalizacja wyszukiwania elementów w drzewku.
 • Moduł kształtowania cen – poprawa wyświetlania ceny bazowej.
 • Moduł kształtowania cen – poprawa działania historii zmiany cen: poprawne ustawianie narzutu.
 • Raport zablokowanych kontrahentów.
 • Import pozycji z wkładem do WzD – poprawa działania w przypadku pozycji pochodzących z dokumentu MM.
 • Wyświetlanie dokumentów w katalogu ProfiAuto – poprawka do wyświetlania dokumentów ze sposobem płatności Polcard.
 • Raport zablokowanych kontrahentów – dodano dodatkowe dane do raportu: dopuszczalne przeterminowanie, aktualne przeterminowanie.
 • Raport zamówień – dodano datę utworzenia oraz osobę tworzącą zamówienie.
 • Przyjęcie dostawy – dodano możliwość wyliczenia ceny detalicznej od ceny bazowej.
 • Uprawnienie do anulowania akceptacji magazynu – poprawa działania.
 • Szybkie przyjmowanie dostawy z możliwością sprzedaży podczas sprawdzania dostawy.
 • Artykuły – dodano sortowanie po kolumnie „Lokalizacja”.

Aktualizację przeprowadził zdalnie dział IT, dzięki czemu klienci nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań, aby korzystać z nowych funkcjonalności – zapraszamy do sprawdzenia zmian. Kolejną wersję programu planujemy oddać jeszcze w tym miesiącu, o czym będziemy informować na bieżąco.

Zobacz inne aktualności

Ostatnie aktualności

Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm
23/Maj

Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm

W 2023 roku Moto-Profil znalazł się na 189. pozycji na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw, tworzonej przez dziennik „Rzeczpospolita”. To największy awans naszej firmy w historii jej obecności w tym prestiżowym rankingu. W 2022 i 2021 roku Moto-Profil znajdował się w czwartej setce tego corocznego zestawienia „Rzeczpospolitej”.
Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023
19/Maj

Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023

W dniach 9-11 maja br. eksperci Moto-Profil brali udział w TEMOT International Summit 2023 – najważniejszym corocznym spotkaniu przedstawicieli branży automotive aftermarket, w którym uczestniczyło ponad 400 gości z całego świata. TEMOT International to obecnie największa globalna organizacja zrzeszająca dystrybutorów i producentów części motoryzacyjnych. Nasza firma jest jej jedynym (pod kątem dystrybucji części i akcesoriów samochodowych) polskim członkiem już od ponad 20 lat, a w jej radzie nadzorczej zasiada obecnie prezes Moto-Profilu – Michał Tochowicz, który stoi także na czele grupy roboczej Task Force Data Management.
Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.
16/Maj

Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.

Moto-Profil został po raz kolejny wyróżniony prestiżowym Diamentem Forbesa. To już 10. nagroda dla naszej firmy, przyznana przez polską edycję tego międzynarodowego magazynu, specjalizującego się w publikowaniu list najlepszych i najbardziej wpływowych firm w Polsce i na świecie. W tegorocznej, 15. edycji Moto-Profil został wyróżniony jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw w województwie śląskim, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości.
Wywiad z prezesem Moto-Profilu
27/Mar

Wywiad z prezesem Moto-Profilu

Zapraszamy do lektury najnowszego wywiadu z Michałem Tochowiczem dla branżowego portalu Motofaktor. W rozmowie wracamy do początków firmy, przybliżamy część historii oraz prezentujemy plany rozwojowe.
Moto-Profil z serią wyjątkowych wydarzeń na jubileusz 30-lecia
1/Mar

Moto-Profil z serią wyjątkowych wydarzeń na jubileusz 30-lecia

Jeden z największych dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce Moto-Profil - wchodzi w czwartą dekadę działalności. W związku z jubileuszem, właściciel marki ProfiAuto zaplanował na ten rok serię specjalnych wydarzeń, promocji oraz konkursów dla partnerów biznesowych. W marcu br. firma zaprezentowała m.in. nowe logo oraz nową stronę www, które korespondują z wprowadzoną w ostatnim czasie wizją - "Zapewniamy mobilność - dziś i jutro".
Moto-Profil podsumowuje rok 2022 i prognozuje rozwój branży
18/Sty

Moto-Profil podsumowuje rok 2022 i prognozuje rozwój branży

„Moto-Profil, jak i cała branża aftermarketowa, jest w dobrej kondycji, jednak musimy wychodzić poza utarte schematy” – mówi Michał Tochowicz, podsumowując rok 2022 w firmie Moto-Profil i sieci ProfiAuto. Przedstawiciele jednego z największych w Polsce dystrybutorów części motoryzacyjnych, wchodzącego właśnie w czwartą dekadę działalności, podali także swoje prognozy na nadchodzące 12 miesięcy.
Dział finansów Moto-Profil z wyjątkową nagrodą
5/Paź

Dział finansów Moto-Profil z wyjątkową nagrodą

Pod koniec września br. przedstawiciele Moto-Profil wzięli udział w konferencji Credit Risk 2022, organizowanej przez Polski Instytut Credit Management (PICM). Wydarzenie co roku skupia specjalistów zajmujących się zagadnieniami ryzyka kredytowego, w tym zarządzania należnościami, kredytowania i windykacji.
Konferencja Partnerów Firmy Moto-Profil
30/Wrz

Konferencja Partnerów Firmy Moto-Profil

W dniach 24-25 września br. odbyła się VIII Konferencja ProfiAuto. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, właściciel marki – firma Moto-Profil – powrócił do cyklicznych spotkań z członkami sieci, przedstawiając m.in. nową wizję rozwoju oraz odpowiedzi na wyzwania przyszłości w branży aftermarket. Gościem specjalnym wydarzenia był dr Mario Herger, ekspert ds. nowych technologii z Doliny Krzemowej i doradca wielu globalnych firm z branży automotive.