Moto-Profil obchodzi 25-lecie: Konferencja Partnerów Handlowych

Jedyny w swoim rodzaju wieczór, nowoczesna lokalizacja i mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o tym szczególnym spotkaniu. Konferencja Partnerów Handlowych i 25-lecie Moto-Profilu odbędą się w wyjątkowej oprawie. Już 22 września ponad 1000 gości będzie celebrować jubileusz firmy.

Tegoroczna konferencja to jednocześnie czas świętowania 25-lecia spółki. Wśród zaproszonych gości znajdą się przede wszystkim najlepsi partnerzy handlowi Moto-Profilu z kraju i zagranicy oraz pracownicy, którzy od lat dbają o sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa. Wydarzenie będą również wspierać czołowi producenci i dostawcy współpracujący z firmą.

W tym roku Moto-Profil zaprosi partnerów „do siebie” – na Śląsk – gdzie 25 lat temu rozpoczęła się historia firmy. Będzie to okazja do odwiedzenia Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Nowoczesny obiekt, który co roku staje się stolicą motoryzacji podczas targów ProfiAuto Show czy biznesu w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego, będzie można zobaczyć w nietypowej, dedykowanej firmie Moto-Profil odsłonie.

Wyjątkowy wieczór rozpocznie się galą „Filmowe hity 25-lecia na 25-lecie Moto-Profil”. Wachlarz swoich możliwości zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna pod batutą Tomasza Szymusia, a razem z nią zaśpiewają zwycięzcy i finaliści programu The Voice of Poland. Wśród atrakcji zaplanowano także występ kabaretu Hrabi oraz międzypokoleniowy koncert: Bracia i Krzysztof Cugowski z zespołem. Na zakończenie w muzyczną podróż 25-lecia zabierze gości Hirek Wrona. Całość wydarzenia poprowadzi Maciej Orłoś.

– Partnerstwo i lojalność to fundamenty, na których Moto-Profil opiera swoją działalność niezmiennie od 25 lat. Tegoroczna konferencja ma więc dla nas szczególne znaczenie – do tej pory są z nami partnerzy handlowi i pracownicy, z którymi te wartości tworzyliśmy. Podczas wrześniowego spotkania zaprezentujemy kierunek rozwoju firmy na kolejne lata, ale przede wszystkim w towarzystwie przyjaciół spędzimy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i jedynych w swoim rodzaju atrakcji – podkreśla Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Wrześniowa konferencja to nie jedyna okazja do świętowania jubileuszu Moto-Profilu. Z myślą o swoich partnerach biznesowych firma wraz z wybranymi dostawcami przygotowała także m.in. promocję sprzedażową „25+1 samochodów na 25-lecie”, w której łączna wartość nagród to niemal 1,3 miliona złotych. Można w niej brać udział do 30 września.

Zobacz inne aktualności

Ostatnie aktualności

30 lat w branży: IX Konferencja ProfiAuto i Konferencja Partnerów Handlowych Moto-Profil
11/Paź

30 lat w branży: IX Konferencja ProfiAuto i Konferencja Partnerów Handlowych Moto-Profil

W dniach 6-7 października br. odbyło się coroczne spotkanie partnerów sieci ProfiAuto, tym razem połączone z jubileuszem 30-lecia jej właściciela – firmy Moto-Profil. W wydarzeniu wzięło udział ponad 450 gości – partnerów sieci, kontrahentów oraz dostawców z całej Europy. Choć event miał charakter jubileuszowy, skupiono się przede wszystkim na przyszłości branży, Moto-Profilu i ProfiAuto, w tym: nadchodzącym debiucie nowego katalogu online, rozszerzaniu sieci o kolejne punkty oraz rozwoju marek własnych: ProfiPower, OYODO i JPN.
Debiutuje nowa strona internetowa ProfiPower
25/Wrz

Debiutuje nowa strona internetowa ProfiPower

ProfiPower to – obok OYODO i JPN – jedna z marek własnych Moto-Profilu. Ponad 5300 mechaników i tysiące kierowców, którzy zaufali marce, od września br. może śledzić informacje na jej temat nie tylko na Facebooku, ale także na stronie www.profipower.eu.
Niezależny aftermarket motoryzacyjny chce się rozwijać
14/Wrz

Niezależny aftermarket motoryzacyjny chce się rozwijać

Ośmiu na dziesięciu mechaników nie żałuje decyzji o założeniu serwisu motoryzacyjnego i jeszcze raz wybraliby tę formę działalności, rozpoczynając nowy biznes – wynika z badania przeprowadzonego w warsztatach ProfiAuto Serwis. Dobre nastroje w branży potwierdza też wzrost liczby nowych partnerów należącej do grupy Moto-Profil sieci: do 240 zrzeszonych firm dołączyło w ostatnich miesiącach aż sześć nowych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych.
Świętujemy 30-lecie Moto-Profilu: dni otwarte i piknik
2/Cze

Świętujemy 30-lecie Moto-Profilu: dni otwarte i piknik

Z okazji 30-lecia firmy, 27 maja br. odbył się pierwszy Piknik Rodzinny Moto-Profilu. Na katowickim lotnisku Muchowiec bawiło się 1800 pracowników wraz z bliskimi. Impreza obfitowała w dziesiątki atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie – i najmłodsi, i dorośli. Wśród nich były między innymi symulatory jazdy, konkursy, warsztaty artystyczne, dmuchańce oraz różnego rodzaju gry sprawnościowe i sportowe. Podobne wydarzenia odbyły się także w centrach logistycznych Moto-Profilu w Jawczycach pod Warszawą oraz w Świebodzinie. Na jednym z nich doszło nawet do… oświadczyn!
Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm
23/Maj

Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm

W 2023 roku Moto-Profil znalazł się na 189. pozycji na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw, tworzonej przez dziennik „Rzeczpospolita”. To największy awans naszej firmy w historii jej obecności w tym prestiżowym rankingu. W 2022 i 2021 roku Moto-Profil znajdował się w czwartej setce tego corocznego zestawienia „Rzeczpospolitej”.
Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023
19/Maj

Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023

W dniach 9-11 maja br. eksperci Moto-Profil brali udział w TEMOT International Summit 2023 – najważniejszym corocznym spotkaniu przedstawicieli branży automotive aftermarket, w którym uczestniczyło ponad 400 gości z całego świata. TEMOT International to obecnie największa globalna organizacja zrzeszająca dystrybutorów i producentów części motoryzacyjnych. Nasza firma jest jej jedynym (pod kątem dystrybucji części i akcesoriów samochodowych) polskim członkiem już od ponad 20 lat, a w jej radzie nadzorczej zasiada obecnie prezes Moto-Profilu – Michał Tochowicz, który stoi także na czele grupy roboczej Task Force Data Management.
Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.
16/Maj

Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.

Moto-Profil został po raz kolejny wyróżniony prestiżowym Diamentem Forbesa. To już 10. nagroda dla naszej firmy, przyznana przez polską edycję tego międzynarodowego magazynu, specjalizującego się w publikowaniu list najlepszych i najbardziej wpływowych firm w Polsce i na świecie. W tegorocznej, 15. edycji Moto-Profil został wyróżniony jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw w województwie śląskim, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości.
Wywiad z prezesem Moto-Profilu
27/Mar

Wywiad z prezesem Moto-Profilu

Zapraszamy do lektury najnowszego wywiadu z Michałem Tochowiczem dla branżowego portalu Motofaktor. W rozmowie wracamy do początków firmy, przybliżamy część historii oraz prezentujemy plany rozwojowe.