Moto-Profil obchodzi 25-lecie: Konferencja Partnerów Handlowych

Jedyny w swoim rodzaju wieczór, nowoczesna lokalizacja i mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o tym szczególnym spotkaniu. Konferencja Partnerów Handlowych i 25-lecie Moto-Profilu odbędą się w wyjątkowej oprawie. Już 22 września ponad 1000 gości będzie celebrować jubileusz firmy.

Tegoroczna konferencja to jednocześnie czas świętowania 25-lecia spółki. Wśród zaproszonych gości znajdą się przede wszystkim najlepsi partnerzy handlowi Moto-Profilu z kraju i zagranicy oraz pracownicy, którzy od lat dbają o sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa. Wydarzenie będą również wspierać czołowi producenci i dostawcy współpracujący z firmą.

W tym roku Moto-Profil zaprosi partnerów „do siebie” – na Śląsk – gdzie 25 lat temu rozpoczęła się historia firmy. Będzie to okazja do odwiedzenia Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Nowoczesny obiekt, który co roku staje się stolicą motoryzacji podczas targów ProfiAuto Show czy biznesu w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego, będzie można zobaczyć w nietypowej, dedykowanej firmie Moto-Profil odsłonie.

Wyjątkowy wieczór rozpocznie się galą „Filmowe hity 25-lecia na 25-lecie Moto-Profil”. Wachlarz swoich możliwości zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna pod batutą Tomasza Szymusia, a razem z nią zaśpiewają zwycięzcy i finaliści programu The Voice of Poland. Wśród atrakcji zaplanowano także występ kabaretu Hrabi oraz międzypokoleniowy koncert: Bracia i Krzysztof Cugowski z zespołem. Na zakończenie w muzyczną podróż 25-lecia zabierze gości Hirek Wrona. Całość wydarzenia poprowadzi Maciej Orłoś.

– Partnerstwo i lojalność to fundamenty, na których Moto-Profil opiera swoją działalność niezmiennie od 25 lat. Tegoroczna konferencja ma więc dla nas szczególne znaczenie – do tej pory są z nami partnerzy handlowi i pracownicy, z którymi te wartości tworzyliśmy. Podczas wrześniowego spotkania zaprezentujemy kierunek rozwoju firmy na kolejne lata, ale przede wszystkim w towarzystwie przyjaciół spędzimy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i jedynych w swoim rodzaju atrakcji – podkreśla Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Wrześniowa konferencja to nie jedyna okazja do świętowania jubileuszu Moto-Profilu. Z myślą o swoich partnerach biznesowych firma wraz z wybranymi dostawcami przygotowała także m.in. promocję sprzedażową „25+1 samochodów na 25-lecie”, w której łączna wartość nagród to niemal 1,3 miliona złotych. Można w niej brać udział do 30 września.

Zobacz inne aktualności

Ostatnie aktualności

Moto-Profil „Partnerem Roku” stowarzyszenia TEMOT International
21/Maj

Moto-Profil „Partnerem Roku” stowarzyszenia TEMOT International

Firma Moto-Profil otrzymała tytuł „Shareholder of the Year” TEMOT International – jednego z największych międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających globalnych dystrybutorów części motoryzacyjnych. Statuetki przyznano na corocznym spotkaniu członków organizacji, tym razem odbywającym się w Warszawie. Moto-Profil był w gronie jedynie 10 spośród wszystkich 115 firm członkowskich, którym przyznano nagrody na tegorocznej edycji konferencji.
ProfiAuto Wirtualny Warsztat w prestiżowym raporcie o Metavers fundacji Res Publica i firmy Meta
16/Kwi

ProfiAuto Wirtualny Warsztat w prestiżowym raporcie o Metavers fundacji Res Publica i firmy Meta

Projekt ProfiAuto Wirtualny Warsztat, który z pomocą wirtualnej rzeczywistości uczy młodych mechaników zawodu, stał się częścią raportu „New Digital Frontier” fundacji Res Publica. Wydawnictwo zostało przygotowane m.in. z twórcami Facebooka oraz Instagrama – firmą Meta i wskazuje jak koncept metaverse może mieć zastosowanie w codziennym życiu obywateli Europy Środkowo-Wschodniej. ProfiAuto Wirtualny Warsztat znalazł się w tej publikacji m.in. wśród innych innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących wirtualną rzeczywistość z Litwy, Polski oraz Słowacji.
Nowe rozdanie w ProfiAuto. Poznajcie Ambasadorów marki
15/Kwi

Nowe rozdanie w ProfiAuto. Poznajcie Ambasadorów marki

38. To nowa i szczególna liczba w ProfiAuto. Dokładnie tylu liczy grupa Ambasadorów ProfiAuto, która działa w ramach sieci od 1 kwietnia. Największa w Polsce sieć niezależnych sklepów i hurtowni motoryzacyjnych stawia na nową strategię, spójność i jednolitą komunikację.
Branża aftermarketu motoryzacyjnego będzie rosła szczególnie w Polsce
5/Kwi

Branża aftermarketu motoryzacyjnego będzie rosła szczególnie w Polsce

Jak wskazują analizy ekspertów motoryzacyjnych, w najbliższych latach park samochodów ma ulegać sukcesywnemu starzeniu się, co paradoksalnie ma związek z postępującą elektryfikacją pojazdów. Dzięki temu wartość globalnego IAM (rynku dystrybutorów, sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych) ma zwiększyć się o niemal 18 miliardów USD do końca dekady. Jak przekonują eksperci firmy Moto-Profil, szczególnie w Polsce branża ta będzie rosła w szybkim tempie, gdyż kierowców i większości firm nie będzie stać na przesiadanie się do coraz droższych, zelektryfikowanych modeli samochodów. Na przykładzie rozwoju należącej do nich sieci ProfiAuto wskazują też, jak z powodzeniem inwestować dziś w branży IAM.
Moto-Profil z prestiżową nagrodą magazynu Forbes
3/Kwi

Moto-Profil z prestiżową nagrodą magazynu Forbes

Moto-Profil otrzymał nagrodę „Diament Forbesa 2024”, przyznawaną najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. To już jedenaste z rzędu wyróżnienie tego prestiżowego miesięcznika finansowego dla chorzowskiej firmy.
Nowa benzyna E10 – mechanicy wyjaśniają, czy rzeczywiście jest czego się obawiać
27/Lut

Nowa benzyna E10 – mechanicy wyjaśniają, czy rzeczywiście jest czego się obawiać

Na przełomie 2023 i 2024 roku benzyna E10 była tematem numer jeden w mediach motoryzacyjnych oraz wśród osób wiedzących nieco więcej o samochodach. Jedni byli pełni obaw, że nowe paliwo zniszczy im samochód, inni twierdzili, że dodatek bioetanolu nie ma żadnego znaczenia. Którzy z nich mają rację, wyjaśniają eksperci z należącej do firmy Moto-Profil sieci ProfiAuto.
Na Śląsku powstała akademia, która ma pomóc uchronić branżę motoryzacyjną przed brakiem mechaników
11/Gru

Na Śląsku powstała akademia, która ma pomóc uchronić branżę motoryzacyjną przed brakiem mechaników

Jak alarmują branżowi eksperci, mimo iż park pojazdów w Polsce jest coraz starszy, już w najbliższych latach może zabraknąć wykwalifikowanych mechaników do napraw naszych samochodów. By temu zapobiec Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z partnerami biznesowymi, w tym firmą Moto-Profil - właścicielem największej sieci warsztatów w Polsce (ProfiAuto Serwis) oraz we współpracy z uczelniami wyższymi: Politechniką Śląską i Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej a także ośmioma szkołami kształcącymi mechaników pojazdów samochodowych powołały "Automotive StrefAcademy KSSE".
ProfiAuto chce zaoszczędzić mechanikom czas zamawiania części - debiut nowego katalogu online
8/Gru

ProfiAuto chce zaoszczędzić mechanikom czas zamawiania części - debiut nowego katalogu online

Sieć ProfiAuto – twórca pierwszego katalogu online w polskiej branży aftermarket – uruchomiła 20 listopada br. nową wersję swojego flagowego narzędzia do zamawiania części i akcesoriów motoryzacyjnych w sieci. Nowy katalog ProfiAuto ma w niektórych przypadkach skrócić czas zamawiania produktów nawet o 90 procent. Aktualna wersja ma też umożliwi dużo łatwiejsze i bardziej intuicyjne wyszukiwanie oraz grupowanie wyników zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.