Moto-Profil obchodzi 25-lecie: Konferencja Partnerów Handlowych

Jedyny w swoim rodzaju wieczór, nowoczesna lokalizacja i mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o tym szczególnym spotkaniu. Konferencja Partnerów Handlowych i 25-lecie Moto-Profilu odbędą się w wyjątkowej oprawie. Już 22 września ponad 1000 gości będzie celebrować jubileusz firmy.

Tegoroczna konferencja to jednocześnie czas świętowania 25-lecia spółki. Wśród zaproszonych gości znajdą się przede wszystkim najlepsi partnerzy handlowi Moto-Profilu z kraju i zagranicy oraz pracownicy, którzy od lat dbają o sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa. Wydarzenie będą również wspierać czołowi producenci i dostawcy współpracujący z firmą.

W tym roku Moto-Profil zaprosi partnerów „do siebie” – na Śląsk – gdzie 25 lat temu rozpoczęła się historia firmy. Będzie to okazja do odwiedzenia Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Nowoczesny obiekt, który co roku staje się stolicą motoryzacji podczas targów ProfiAuto Show czy biznesu w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego, będzie można zobaczyć w nietypowej, dedykowanej firmie Moto-Profil odsłonie.

Wyjątkowy wieczór rozpocznie się galą „Filmowe hity 25-lecia na 25-lecie Moto-Profil”. Wachlarz swoich możliwości zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna pod batutą Tomasza Szymusia, a razem z nią zaśpiewają zwycięzcy i finaliści programu The Voice of Poland. Wśród atrakcji zaplanowano także występ kabaretu Hrabi oraz międzypokoleniowy koncert: Bracia i Krzysztof Cugowski z zespołem. Na zakończenie w muzyczną podróż 25-lecia zabierze gości Hirek Wrona. Całość wydarzenia poprowadzi Maciej Orłoś.

– Partnerstwo i lojalność to fundamenty, na których Moto-Profil opiera swoją działalność niezmiennie od 25 lat. Tegoroczna konferencja ma więc dla nas szczególne znaczenie – do tej pory są z nami partnerzy handlowi i pracownicy, z którymi te wartości tworzyliśmy. Podczas wrześniowego spotkania zaprezentujemy kierunek rozwoju firmy na kolejne lata, ale przede wszystkim w towarzystwie przyjaciół spędzimy wieczór pełen niezapomnianych wrażeń i jedynych w swoim rodzaju atrakcji – podkreśla Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil.

Wrześniowa konferencja to nie jedyna okazja do świętowania jubileuszu Moto-Profilu. Z myślą o swoich partnerach biznesowych firma wraz z wybranymi dostawcami przygotowała także m.in. promocję sprzedażową „25+1 samochodów na 25-lecie”, w której łączna wartość nagród to niemal 1,3 miliona złotych. Można w niej brać udział do 30 września.

Zobacz inne aktualności

Ostatnie aktualności

Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm
23/Maj

Znaczący awans Moto-Profilu na liście 500 największych firm

W 2023 roku Moto-Profil znalazł się na 189. pozycji na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw, tworzonej przez dziennik „Rzeczpospolita”. To największy awans naszej firmy w historii jej obecności w tym prestiżowym rankingu. W 2022 i 2021 roku Moto-Profil znajdował się w czwartej setce tego corocznego zestawienia „Rzeczpospolitej”.
Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023
19/Maj

Moto-Profil o przyszłości branży na TEMOT International Summit 2023

W dniach 9-11 maja br. eksperci Moto-Profil brali udział w TEMOT International Summit 2023 – najważniejszym corocznym spotkaniu przedstawicieli branży automotive aftermarket, w którym uczestniczyło ponad 400 gości z całego świata. TEMOT International to obecnie największa globalna organizacja zrzeszająca dystrybutorów i producentów części motoryzacyjnych. Nasza firma jest jej jedynym (pod kątem dystrybucji części i akcesoriów samochodowych) polskim członkiem już od ponad 20 lat, a w jej radzie nadzorczej zasiada obecnie prezes Moto-Profilu – Michał Tochowicz, który stoi także na czele grupy roboczej Task Force Data Management.
Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.
16/Maj

Diamenty Forbesa dla Moto-Profilu już po raz 10.

Moto-Profil został po raz kolejny wyróżniony prestiżowym Diamentem Forbesa. To już 10. nagroda dla naszej firmy, przyznana przez polską edycję tego międzynarodowego magazynu, specjalizującego się w publikowaniu list najlepszych i najbardziej wpływowych firm w Polsce i na świecie. W tegorocznej, 15. edycji Moto-Profil został wyróżniony jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw w województwie śląskim, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości.
Wywiad z prezesem Moto-Profilu
27/Mar

Wywiad z prezesem Moto-Profilu

Zapraszamy do lektury najnowszego wywiadu z Michałem Tochowiczem dla branżowego portalu Motofaktor. W rozmowie wracamy do początków firmy, przybliżamy część historii oraz prezentujemy plany rozwojowe.
Moto-Profil z serią wyjątkowych wydarzeń na jubileusz 30-lecia
1/Mar

Moto-Profil z serią wyjątkowych wydarzeń na jubileusz 30-lecia

Jeden z największych dystrybutorów części oraz akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce Moto-Profil - wchodzi w czwartą dekadę działalności. W związku z jubileuszem, właściciel marki ProfiAuto zaplanował na ten rok serię specjalnych wydarzeń, promocji oraz konkursów dla partnerów biznesowych. W marcu br. firma zaprezentowała m.in. nowe logo oraz nową stronę www, które korespondują z wprowadzoną w ostatnim czasie wizją - "Zapewniamy mobilność - dziś i jutro".
Moto-Profil podsumowuje rok 2022 i prognozuje rozwój branży
18/Sty

Moto-Profil podsumowuje rok 2022 i prognozuje rozwój branży

„Moto-Profil, jak i cała branża aftermarketowa, jest w dobrej kondycji, jednak musimy wychodzić poza utarte schematy” – mówi Michał Tochowicz, podsumowując rok 2022 w firmie Moto-Profil i sieci ProfiAuto. Przedstawiciele jednego z największych w Polsce dystrybutorów części motoryzacyjnych, wchodzącego właśnie w czwartą dekadę działalności, podali także swoje prognozy na nadchodzące 12 miesięcy.
Dział finansów Moto-Profil z wyjątkową nagrodą
5/Paź

Dział finansów Moto-Profil z wyjątkową nagrodą

Pod koniec września br. przedstawiciele Moto-Profil wzięli udział w konferencji Credit Risk 2022, organizowanej przez Polski Instytut Credit Management (PICM). Wydarzenie co roku skupia specjalistów zajmujących się zagadnieniami ryzyka kredytowego, w tym zarządzania należnościami, kredytowania i windykacji.
Konferencja Partnerów Firmy Moto-Profil
30/Wrz

Konferencja Partnerów Firmy Moto-Profil

W dniach 24-25 września br. odbyła się VIII Konferencja ProfiAuto. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, właściciel marki – firma Moto-Profil – powrócił do cyklicznych spotkań z członkami sieci, przedstawiając m.in. nową wizję rozwoju oraz odpowiedzi na wyzwania przyszłości w branży aftermarket. Gościem specjalnym wydarzenia był dr Mario Herger, ekspert ds. nowych technologii z Doliny Krzemowej i doradca wielu globalnych firm z branży automotive.